×
×

Rüyada Askerliği Bitirmek

Doğum Haritası

Rüyada kadın asker olmak kişinin yükümlülüklerinin farkına varmasına ve aile fertlerine daha iyi bir gelecek kurmak için daha fazla çalışacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada kadının askere gittiğini görmek silkinip kendine gelmeye, miskinliği terk etmeye ve bununla beraber istemeyerek kabullendiği talihsizliğin sona ermesine tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada askerliği bitirmek hakaret içeren sözler yüzünden iş arkadaşlarıyla arasında süregelen kalp kırgınlıklarının, bazı kişilerin arabuluculuk yapmasının ardından anlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle çok arzulanan barış ortamının sağlanacağına tabir edilir. Rüyada 2. kez askere gitmek azimle çalışılan işlerin olumlu sonuçlarının alınacağına ve bu güzel neticenin devamında yüksek oranda parasal kazanç elde etmenin de yolunu açacağına tabir edilir.

Rüyada 2. Kez Askere Gitmek Neleri Müjdeliyor?

Rüyada 2. kez askere gitmek tanıdığı birisiyle ilgili saklamak zorunda kaldığı bazı nahoş konuları açıklayamamak dolayısı ile sürekli rahatsızlık duyulmasına ve bunun getirisi olarak bu gizli konuların ortaya dökülmemesi için fazlaca uğraşmaya çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada Askerliği Bitirmek Hayra mı Yorulur?

Rüyada askerliği bitirmek geliri düşük olan insanlar için gelirlerinde ciddi bir artışa ve bununla birlikte mali açıdan rahata ermeye tabirlenir.

Rüyada Kadın Asker Olmak Neyi Temsil Eder?

Rüyada kadın asker olmak evli bir adam tarafından görülen bir rüyaysa ve rüya sabahın erken saatlerinde görülmüşse, özel bir konuda eğitim almakla alakalı dileğinin hayırlı bir sonuca ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kadının Askere Gittiğini Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyada kadının askere gittiğini görmek beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan üzüntü verici işlerin düzene girip, yüksek düzeyde kazançlı işler vesilesiyle çok kar etme imkanına kavuşularak, parasal olarak kendisini sağlama almaya tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları