×
×

Rüyada Ayağıyla Fare Ezmek

Rüyada ayağıyla fare ezip öldürmek düzenli olarak beslenmemek nedeniyle sağlığın bozulacağına fakat, tedavi görmek, bununla beraber de, stresli ortamları terk etmek gibi şeyler yaparak her geçen gün daha da sağlıklı bir hayata kavuşulacağına tabir edilir. Rüyada ayağıyla fare ezmek bazı eski hataları sebebiyle pişman olmaya ve bir daha kesinlikle bu basit yanlışlara düşmemek manasında daha dikkatli olmaya işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada ayağıyla fare ezdiğini görmek daha geniş bir ev almakla ilgili ortaya konulan gayretin, edinilen yeni imkanların mümkün kıldığı imkanlarla beraber mutluluk getirmesine tabir edilir. Rüyada farenin üzerine basmak evlenmeyi düşünmekte olan erkek için iyi karakterli ve maddi alanda son derece iyi imkanları olan bir kimseyle yuva kurmaya yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada fareyi ayağının altına almak kişinin arkadaşları içerisinde muhabbetle anılan bir insan olduğuna ve yanındakilerin de dar gününde kendisine yardımcı olacak karakterli insanlar olduğuna tabir edilir. Rüyada fareyi çiğnemek bu rüyayı gören kişinin haddinden fazla çevresindeki art niyetli kişilerin sözlerine inandığına, bu insanların söylediklerine bu denli açık olunduğu takdirde doğru karar verememek nedeni ile, telafisi çok zor olan sıkıntıların gündeme gelebileceğine çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Ayağıyla Fare Ezip Öldürmek

Rüyada ayağıyla fare ezip öldürmek mahkum olan arkadaşının durumunun iyi olduğuna ve kısa sürede sevdiklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ayağıyla Fare Ezmek

Rüyada ayağıyla fare ezmek maddi anlamda kazanç beklentisinde olanlarla alakalı yoruma göre, önemli oranda imkanları olan bir adamla ortak olmaya ve bununla birlikte bu manadaki sorunların yerini rahatlamanın almasına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Ayağıyla Fare Ezdiğini Görmek

Rüyada ayağıyla fare ezdiğini görmek eş dost ve akraba nezdinde düşüncelerine önem verilen biri olarak takdir edilmeye, bu sayede büyük kararlarda fikrinin sorulmasına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Farenin Üzerine Basmak

Rüyada farenin üzerine basmak tanıdık biriyle ilgili gizlemek zorunda kaldığı sırlar yüzünden vicdan azabı çekmeye ve bunun getirisi olarak bu sırların ortaya dökülmemesi için aşırı gayret sarf etmeye yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Fareyi Ayağının Altına Almak

Rüyada fareyi ayağının altına almak evli bir adam tarafından görülen bir rüyaysa, en sonunda evlat sahibi olmakla ilgili isteğinin gerçekleşeceğine yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada Fareyi Çiğnemek

Rüyada fareyi çiğnemek girişimlerin başarılı bir şekilde neticeleneceğine ve bu başarının devamında yüksek oranda maddi kazanç sahibi olmaya da vesile olacağına çıkması muhtemel bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları