×
×

Rüyada Bacağa Yağ Sürmek

Rüyada tenekede zeytinyağı görmek sosyal sahada faydalı işler yapmaya önemli hizmetlerde bulunup arkadaşlarının kendisini takdir etmesine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada yüzüne zeytinyağı sürmek az da olsa ikileme düşmeden ve karşılıksız bir şekilde parasal yardımda bulunarak son derece büyük bir hayra ön ayak olmaya tabir edilir. Rüyada eve yağ dökülmesi düzenli hekim kontrolüne gitmemek sebebiyle çok ciddi olmayan bir sağlık sorunu yaşanacağına fakat, doktora müracaat etmek ve iyileşmeye yardımcı olması için sağlıklı beslenmeye adapte olmak gibi şeyler yaparak kaybolan sağlığın yerine geleceğine tabirlenir. Rüyada üzerine yağ bulaşması rüyayı gören kişinin insanların sorunlarına eğilen bir yapısının olduğuna, bu karakteri nedeni ile aile ve akrabaları arasında her zaman sevildiğine yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada saçına zeytinyağı sürmek ailesi ve kendi geleceğiyle alakalı güçlü istekleri olan erkekler için bu önemli hayallerine kavuşmak anlamında sürpriz desteklemelerle karşılaşmaya ve bunun sonucu olarak hayal ettikleri şeylerin gerçekleşmesine yorulur. Rüyada bacağa yağ sürmek bir manada rüya sahibinin, dostlarının kötü günlerinde hep destek olan, kötülük yapmaktan hoşlanmayan, buna bağlı olarak ta takdir edilen bir kimse olarak bilindiğine yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Tenekede Zeytinyağı Görmek Olumsuz Bir Anlama Gelir mi?

Rüyada tenekede zeytinyağı görmek tutuklanıp hapse giren tanıdık bir kimsenin suçlandığı konularla ilgisinin olmadığının anlaşılacağına ve az bir süre tutuklu kalarak dışarı çıkacağına yorum yapılır.

Rüyada Eve Yağ Dökülmesi Rüyasının Tabiri Nedir?

Rüyada eve yağ dökülmesi geveze kimselere karşı mesafeli olmanın ileriki zamanlarda ortaya çıkması muhtemel bazı sorunların önünü kesmek noktasında fayda sağlamasına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada Üzerine Yağ Bulaşması Hangi Manaya Gelir?

Rüyada üzerine yağ bulaşması bir takım yanlışları sebebiyle pişman olmaya ve bir daha kesinlikle böyle hataları tekrarlamamak anlamında dikkat etmeye yorulan bir rüyadır.

Rüyada Yüzüne Zeytinyağı Sürmek Nasıl Yorumlanmalıdır?

Rüyada yüzüne zeytinyağı sürmek iktisadi yönden zor durumda olan kadınlar için çok güzel iktisadi olanaklara ulaşarak ferahlamaya çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Bacağa Yağ Sürmek Hangi Manada Yorumlanır?

Rüyada bacağa yağ sürmek rüya sahibinin başarılarıyla göz önünde olacağına ve yaptığı seçimlerin kendisi için son derece yerinde olacağına ve bununla beraber daha geniş imkanlara kavuşmaya yönelik eşsiz fırsatlar yakalayacağına çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada Saçına Zeytinyağı Sürmek Nelerin Habercisidir?

Rüyada saçına zeytinyağı sürmek rüyayı gören kişiye zarar açmak maksadıyla adice tuzaklar kuran kötü bir kişinin bütün hilelerini alt üst etmeye ve onu cezalandırmaya yorumlanır.

  • RÜYADA TENEKEDE ZEYTİNYAĞI GÖRMEK
  • RÜYADA EVE YAĞ DÖKÜLMESİ
  • RÜYADA ÜZERİNE YAĞ BULAŞMASI
  • RÜYADA YÜZÜNE ZEYTİNYAĞI SÜRMEK
  • RÜYADA BACAĞA YAĞ SÜRMEK
  • RÜYADA SAÇINA ZEYTİNYAĞI SÜRMEK
RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları