×
×

Rüyada Başkasının Gözyaşını Silmek

Doğum Haritası

Rüyada ölmüş birinin gözyaşını silmek bu rüyanın sahibinin fazlasıyla faydasız kişilerin aklıyla hareket ettiğine, bu insanların fikirlerine bu şekilde açık olunduğu takdirde yanlış kararlar almak sebebi ile, pişman olunacak problemlerin yaşanabileceğine tabir edilen bir rüyadır. Rüyada sevdiğinin gözyaşını silmek dinen işlenmiş günahlardan geri durmaya ve maneviyat sahasında yükselişe geçerek maneviyat sahibi bir insan olmak için kendine söz vermeye yorumlanan bir rüyadır. Rüyada başkasının gözyaşını silmek bu rüyayı gören kişinin arkadaş ilişkileri kadar sorunların yaşandığı iş hayatını da inceleme altına alacağına ve bundan sonra yaptığı hataları telafi etmek amacı ile bazı girişimlerde bulunacağına yorumlanır. Rüyada bir erkeğin gözyaşını silmek aile fertlerinin yardımına koşacağına ve bundan dolayı kendisini manen rahat ve huzurlu hissedeceğine tabirlenir.

Rüyada Başkasının Gözyaşını Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının gözyaşını silmek akraba huzurunda muteber biri olarak izzet ve itibar görmeye, bu yüzden de büyük işlerde fikri destek vermeye tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Sevdiğinin Gözyaşını Silmek Neyin Habercisidir?

Rüyada sevdiğinin gözyaşını silmek uzunca bir süredir rüya sahibinin huzursuz olmasına neden olan bir konunun pozitif istikamette neticeleneceğine ve artık bir daha bu sorunla uğraşmak zorunda kalmayacağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Ölmüş Birinin Gözyaşını Silmek Neyle Tabir Edilir?

Rüyada ölmüş birinin gözyaşını silmek rüyayı gören kimseye zarar açmak niyetiyle türlü planlar yapan ve düşmanı olan birinin oyunlarını açığa çıkarmaya ve zararından emin olmaya tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Bir Erkeğin Gözyaşını Silmek Hayra mı Yorulur?

Rüyada bir erkeğin gözyaşını silmek değerli arkadaşlarla tanışıp uzun sürecek dostluklar kurulmasına, kötü arkadaşlarla mesafeyi arttırmaya ve geniş bir sosyal çevreye girilmesine işaret etmesi gereken bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları