×
×

Rüyada Başkasının Telefonunu Çalmak

Doğum Haritası

Rüyada başkasının telefonunu çalmak bir çok ihtiyacın karşılanamamasına neden olan sıkışıklık halinin, sabredilen türlü aksiliklerden sonra, zengin akrabaların desteğiyle hep daha yüksek kazanç elde ederek, parasal anlamda çok iyi bir duruma gelineceğine tabir edilen bir rüyadır. Rüyada telefon hırsızlığı yapmak tıbbi anlamda epeyce zamandır sıkıntı çekenler için tıbbi müdahaleler neticesinde iyileşmeye yorumlanır. Rüyada başkasının elinde cep telefonu görmek sağlığın ziyadesi maksadıyla, devamlı olarak spor yapılıp, sigara dumanından uzak durulmasının ve erken yatıp erken kalkılmasının zorunlu olduğuna tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada telefonun çalındığını görmek korkuya yol açan şeylerden ve özellikle de kendi kuruntularından selamet bulmaya yönelik çare aramaya ve alınan destek sayesinde kısa bir süre sonra bu konuda huzura ereceğine işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Elinde Cep Telefonu Görmek Hangi Manaya Gelir?

Rüyada başkasının elinde cep telefonu görmek hapishanedeki dostunun suçsuzluğunun ispatlanacağına ve kısa süre içeride kalarak sevdiklerine kavuşacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Telefonun Çalındığını Görmek Neyle Yorumlanır?

Rüyada telefonun çalındığını görmek parasal konularda dar boğazda olanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, fazlaca imkanı olan birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve bunun neticesinde de bu manadaki sorunların sonlanmasına çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Telefonunu Çalmak Nasıl Yorumlanmalıdır?

Rüyada başkasının telefonunu çalmak tanıdığı birisiyle ilgili gizlemek mecburiyetinde kaldığı bazı gerçekler sebebiyle sıkıntı duymaya ve bunun getirisi olarak bu meselelerin açığa çıkmaması için fazlaca uğraşmaya yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Telefon Hırsızlığı Yapmak Gerçekte Neye Karşılık Gelir?

Rüyada telefon hırsızlığı yapmak maneviyatı alakadar eden konularda güzel işler başarmaya önemli hizmetlerde bulunup dostlarının takdirinin artmasına çıkması muhtemel bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları