×
×

Rüyada cezaevindeki yakınını görmek

Rüyada cezaevindeki yakınını ziyarete gittiğini görmek

Rüyada cezaevindeki yakınını ziyarete gittiğini görmek sağlıksız ortamlarda bulunmak yüzünden çok ciddi olmayan bir sağlık sorunu yaşanacağına fakat, hastaneye müracaat etmek ve sağlıksız gıdalardan uzak durmak koşuluyla şifaya kavuşulacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada cezaevindeki yakınını ölmüş görmek

Rüyada cezaevindeki yakınını ölmüş görmek epeycedir imkan bulunamadığı için ödenemeyen borçları ödemeye yönelik verilen emeklerin, mali manada sahip olduğu geniş olanaklarıyla bilinen birisinin desteğini alarak edinilen ekonomik şartlarla beraber olumlu sonuçlarının alınacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır. Rüyada cezaevindeki yakınını görmek parasal konularda sorunlarla uğraşanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, maddi yönde sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan birisiyle ticaret yapıp para kazanmaya ve böylece ticaretin gün geçtikçe kötüye gitmesi sebebiyle ortaya çıkan parasal manadaki sıkıntılı şartların son bulmasına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada cezaevindeki yakınının tahliye olduğunu görmek

Rüyada cezaevindeki yakınının tahliye olduğunu görmek bekar bir kadının rüyası ise, iyi huylu, ekonomik anlamdan imkanları geniş olan ve uzak akraba çevresinden olan yakışıklı bir gençle gerçekten mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada mapustaki yakınını görmeye gittiğini görmek

Rüyada mapustaki yakınını görmeye gittiğini görmek insanların dert ve sıkıntılarına ortak olan, hak ve adalet konularında son derece titiz davranan, buna bağlı olarak ta çevresinde çok sevilen bir adamla iş için bir geziye çıkılacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları