×
×

Rüyada dağdan su aktığını görmek

Rüyada dağdan su akması, Rüyada dağdan buz gibi su aktığını görmek, Rüyada dağdan akan pınar görmek, Rüyada dağdan akan sudan kana kana içtiğini görmek, Rüyada dağdan su aktığını görmek.

Rüyada dağdan su akması

Rüyada dağdan su akması gıdasızlık yüzünden bulaşıcı olmayan bir hastalığa yakalanıldığını fakat, hastanede tedavi görmek ve destek anlamında varsa kötü alışkanlıkların terk edilmesi gibi şeylere uymak suretiyle şifaya kavuşulacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada dağdan buz gibi su aktığını görmek

Rüyada dağdan buz gibi su aktığını görmek evliliği düşünen bir erkeğin rüyasıysa, oldukça anlayışlı, kul hakkına riayet eden ve görücü usulüyle tanıştığı kültürlü bir hanımla evlenip mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada dağdan su aktığını görmek rüyasını gören kişi yeni evlenmiş bir adamsa, olumlu yönde yapılacak bir yoruma göre; dargın olduğu bir kişiyle barışmakla ilgili olarak düşündüğü şeylerin hayırlı bir şekilde netice vereceğine işaret etmesi gereken bir rüyadır. Rüyada dağdan akan pınar görmek rüyasını dul bir kadın görmüşse, çevresi tarafından güven duyulan, ekonomik açıdan geniş imkanlara sahip olan ve kendisine evlilik teklifi yapan bir adamla evlilik kararı alacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada dağdan akan sudan kana kana içtiğini görmek yardıma ihtiyacı olanlara yardım eden, arkadaşlarının iyiliğini isteyen, bundan dolayı da herkesin sevgisini kazanmış bir adamla arkadaş olunacağına yorulması gereken bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları