×
×

Rüyada dargın olduğun kişinin elini öpmek

Rüyada küs olduğun kişinin elini öpmek

Rüyada küs olduğun kişinin elini öpmek beklentilerin karşılanmamasından dolayı ortaya çıkan parasal yöndeki sorunlu işlerin getirdiği tüm kısıtlamaların bitip, yeni imkanların gündeme gelmesiyle birlikte geçmişte kalan fakir yılların ardından, ekonomik olarak büyük bir zenginlik kazanılacağına çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada dargın olduğun kişinin elini öpmek

Rüyada dargın olduğun kişinin elini öpmek epeydir alınamayan ev veya arsayı almaya ilişkin çalışmaların, mali olarak zengin olanaklara sahip olan biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak elde edilen yeni önemli mali imkanlar sebebiyle sevindirici neticelerinin alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada el öpmek saygı göstermek

Rüyada el öpmek saygı göstermek bir manada rüya sahibinin, kimin ne ihtiyacı varsa yardımcı olmaya çalışan, iyilik yapmaktan zevk alan, bu yüzden de çevresinde sevilen bir insan olarak bilindiğine işaret eder.
Rüyada dargın olduğun kişiyle barışmak kimi gıdaları almamak sebebiyle bir takım sağlık sorunlarıyla karşılaşılacağına ancak, tıbbi tedavi görmek ve iyileşmeye yardımcı olması için morali yüksek tutmak koşullarına riayet etmek halinde kısa zaman içerisinde iyileşileceğine yorumlanır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları