×
×

Rüyada deliden korkmak

Rüyada normalde akıllı olan bir kimseyi deli olarak görmek, o kimsenin gerçek hayatta bazı psikolojik sıkıntılarının olduğunu da gösterebilir.

Rüyada deliden korktuğunu görmek hakaret içeren sözler yüzünden rüya sahibinin ablasıyla arasında epeydir süregelen tartışmaların, yapılan fedakarlıklarla birlikte tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin ablasıyla arasındaki özlenen mutluluğun yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada delinin korkutması

Rüyada delinin korkutması şayet tıbbi kontroller aksatılırsa değişik sağlık sorunları yaşanacağına, biran evvel doktor kontrollerinin yaptırılması ve kimi tıbbi sorunların çaresine bakılması gerektiğine vurgu yapan bir rüya olarak yorulur. Rüyada deliden korkmak parasal konularda darlık yaşayanlar için, ekonomik olarak sağladığı kazanımları oldukça fazla olan aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanmaya ve bununla beraber her manada sıkıntılı bir süreç yaşatan maddi yöndeki sıkıntıların sonlanmasına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.
Rüyada deliden korktuğunu görmek, Rüyada delinin korkutması, Rüyada akıl hastasından çekinmek, Rüyada psikopattan korkmak, Rüyada deliden korkmak.
Rüyada akıl hastasından çekinmek tıbbi kontrollerin aksatılması sebebiyle hasta olunacağına fakat, doktor tedavisi görmek ve ek olarak sıkı bir diyet yapmak gibi şartlara uymak durumunda yeniden sağlık bulunacağına çıkması beklenen bir rüyadır. Rüyada psikopattan korkmak hiç kimsenin arkasından iş çevirmeyen, insanlara kötülük yapmaktan korkan ve bu özellikleri sayesinde de sevilen ve saygı duyulan bir kadınla arkadaşlık yapılacağına yorumlanır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları