×
×

Rüyada Eş Dövmek

Rüyada nişanlını darp etmek ayağa kalkıp kendine gelmeye, üzerindeki ağırlıklardan kurtulmaya ve bunun yanında yıllardır devam eden uğursuzluğun nihayet bulmasına yorum yapılır. Rüyada eşinle tartışmak yorucu bir çalışma düzeni nedeniyle sağlığın kötüye gitmesine fakat, ilaçlarını saatinde almak ve bununla beraber sağlıksız beslenmekten kurtulmak koşullarına uymak suretiyle şifaya kavuşulacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Rüyada eşine tokat atmak zorlu bir mücadeleyle sorunlu işlerden nihayetinde feraha ermeye ve bu olumsuz hallerle başa çıkabilmek sebebiyle iltifat görmeye yorulan bir rüyadır. Rüyada sevgilini dövmek isteği dışındaki işlerde çalışmak durumunda olmakla ilgili sürekli problem yaşadığı için ne zamandır hayal ettiği kendi ticarethanesini kurmak manasında büyük bir imkana kavuşmaya yorumlanır. Rüyada eşler arası kavga görmek sağlık ile alakalı genel anlamda problem yaşayanlar için ilaçları zamanında kullanmak sebebiyle sağlığına kavuşmaya yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada eşine dayak atmak yapabileceklerinin farkında olduğuna ve uzmanlaşmak istediği işin en iyi yapabileceği iş olduğunu düşündüğüne, bu nedenle de ailesinin zorladığı işten çıkıp istediği işe gireceğine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır. Rüyada aile içi huzursuzluk yaşamak hapisteki kişiyle ilgili beklenmedik sevindirici birden fazla haberle karşılaşmaya, işlerinin yoluna gireceğine ve sözlerine önem verileceğine, hayatında mutlu günlere girileceğine çıkması muhtemel bir rüyadır. Rüyada eş dövdüğünü görmek rüyayı gören şahsın hak ettiğine rıza gösteren, sahip olduklarının kıymetini bilen ve fazlasında gözü olmayan şükretmeyi bilen bir kimse olduğuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada eşine vurmak rüyayı görenin duyarlı bir karaktere sahip olduğuna ve bu kişilik özelliği sebebi ile dostları arasında her zaman beğenildiğine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada eş dövmek sevdiği bir arkadaşıyla ilgili gizlemek zorunda kaldığı kimi gerçekler yüzünden sürekli rahatsızlık duyulmasına ve bunun getirisi olarak bu konuların ortaya çıkmaması için aşırı gayret sarf etmeye yorulur.

Rüyada Eşine Tokat Atmak Gerçekte Neye Karşılık Gelir?

Rüyada eşine tokat atmak bu rüyayı gören kişinin fazlasıyla etrafındaki kişilerin sözleriyle hareket ettiğine, bunların tavsiyelerine bu kadar açık olmaya devam edilirse isabetli kararlar verememek yüzünden, ihtimal verilmeyen sorunların yaşanabileceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Eşinle Tartışmak Neyle Tabir Edilir?

Rüyada eşinle tartışmak yuva kuracak olan bir genç için güven veren, iktisadi anlamda epeyce iyi şartları olan genç bir kimseyle evlilik yapmaya tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada Sevgilini Dövmek Neye İşaret Eder?

Rüyada sevgilini dövmek rüya sahibi bekar bir erkekse, seveceği bir genç kızla tanışıp evlenmeye tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Eşine Vurmak Hayırlı mıdır?

Rüyada eşine vurmak bir anlamda rüya sahibinin yardım etmeyi seven, kötülükten nefret eden, bu sebeplerle de herkesin sevgisini kazanmış birisi olarak bilindiğine yorumlanır.

Rüyada Nişanlını Darp Etmek Neyle Yorumlanır?

Rüyada nişanlını darp etmek rüyayı görenin ailesi içerisinde övgüye layık görülen bir kimse olduğuna ve çevresindekilerin de dar zamanında kendisine yardımcı olacak sağlam dostlar olmasına çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada Eş Dövmek Neyi Temsil Eder?

Rüyada eş dövmek rüyayı gören kişinin aile üyeleriyle iyi geçim halinde olacaklarına, ağız tatlarının yerinde olacağına, evinin içindeki tatsızlıkların kolayca aşılacağına tabir edilir.

Rüyada Eşler Arası Kavga Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada eşler arası kavga görmek rüya sahibinin saf ve temiz duygularla son derece önemli işlerde başarı göstereceğine ve bu nedenle hayırla yad edilip saygı ve kabul göreceğine tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Eşine Dayak Atmak Hangi Manaya Gelir?

Rüyada eşine dayak atmak bulanık düşüncelerden mutsuzluğa yol açan olaylardan ve huzursuzluk hissettiren tüm sıkıntılardan uzaklaşmayı başarmaya tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Eş Dövdüğünü Görmek Psikolojik midir?

Rüyada eş dövdüğünü görmek son zamanlarda rüya sahibinin hayatında olan tatsız olayların nihayet sona ermesine ve böylece özlenen huzurun hayatını kaplamasına işaret eder.

Rüyada Aile İçi Huzursuzluk Yaşamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada aile içi huzursuzluk yaşamak kötü niyetli insanlara inanmak sebebiyle kısa bir zaman da olsa dostluklarının bozulmasına ancak bir anda gerçekleri fark edip bu yanlıştan vazgeçmeye yorumlanır.

  • RÜYADA EŞİNE TOKAT ATMAK
  • RÜYADA EŞİNLE TARTIŞMAK
  • RÜYADA SEVGİLİNİ DÖVMEK
  • RÜYADA EŞİNE VURMAK
  • RÜYADA NİŞANLINI DARP ETMEK
  • RÜYADA EŞ DÖVMEK
  • RÜYADA EŞLER ARASI KAVGA GÖRMEK
  • RÜYADA EŞİNE DAYAK ATMAK
  • RÜYADA EŞ DÖVDÜĞÜNÜ GÖRMEK
  • RÜYADA AİLE İÇİ HUZURSUZLUK YAŞAMAK
RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları