×
×

Rüyada ikinci eş olmak

Rüyada kuma olmak

Rüyada kuma olmak boşanmış ve tekrar evlenmeyi düşünen bir kadının rüyasıysa, sevgi ve saygı odaklı ilişkiler kurmayı bilen, mutsuz bir evliliği sonlandırmış ve tam olarak uyum sağlayacağına kanaat ettiği kültürlü bir erkekle evleneceğine yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada ikinci eş olmak

Rüyada ikinci eş olmak evli olmayan bir erkeğin rüyasıysa, dürüstlüğüyle tanınan, kul hakkına riayet eden ve uzak akraba çevresinden olan sevdiği bir bayanla herkesi kıskandıracak bir yuva kuracağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada ikinci koca olmak

Rüyada ikinci koca olmak sağlığı korumak bakımından, fazla yorucu olmayan bir sporun yapılmasına ve bununla beraber, uyku düzeninin sağlanıp stresten uzak kalınmasının zorunluluğuna yorumlanır. Rüyada iki kere evlenmek beklenen yardımın gelmemesinden dolayı yaşanan mali manadaki darlığın nihayet düzene girip, aileden görülecek yardımla beraber fazlaca kazanç sağlama imkanına kavuşularak, parasal manada iyi geçecek bir döneme girileceğine işaret eder. Rüyada ikinci eşi almak dostlarının problemlerini gidermek için tüm imkanlarını seferber eden, iyilik yapmaktan keyif alan, bu yüzden de çevresi tarafından son derece sevilen genç birisiyle dost olunacağına yorumlanır. Rüyada ikinci eş olduğunu görmek rüyasını gören kişi yeni evlenmiş bir kadınsa, rüyanın diğer detaylarına da bakılmak şartıyla, evlat sahibi olmaya yönelik dileğinin hayırlı bir şekilde netice vereceğine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları