×
×

Rüyada Kendine Mezar Aramak

Rüyada kendine mezar aramak rüyayı gören kişiye zarar açmak kastıyla haince tuzaklar kuran bir düşmanın hilelerini tersine çevirmeye ve hak ettiği cezayı vermeye yorumlanan bir rüyadır. Rüyada boş mezar görmek güvenli bir gelecek kurmaya ait büyük beklentileri olanlar için gerçekleştirmek istedikleri şeylere erişmek anlamında beklenmedik yardımlar alacaklarına ve bu sayede hayallerini gerçekleştirmeye tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada mezar taşı görmek bir bakıma rüya sahibinin sır saklamak konusunda son derece güvenilir, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen ve bu ahlakları sayesinde de herkesin saygısını kazanmış bir kişi olarak tanındığına işaret etmesi gereken bir rüyadır. Rüyada mezar başında ağlamak her türlü günahtan geri durmaya ve manevi yönden ilerleme kaydederek çok daha iyi bir insan olma yolunu seçmeye tabir edilir. Rüyada mezarlıkta gezdiğini görmek düşük bir maaş karşılığında çalışan memur ve işçiler için daha çok kazanmaya ve bununla birlikte maddi manada rahata ermeye yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada evin bahçesinde mezar görmek devamlı uykusuzluk çekmek yüzünden hastalık yaşanacağına ama, bazı ilaçları kullanmak ve bununla beraber sağlıksız beslenmekten kurtulmak koşullarına uymak suretiyle sağlıklı günlere tekrar dönüleceğine tabir edilir. Rüyada mezar açıp ölüyü görmek karamsar bir şekilde bir süredir cevabı beklenen bir soruyla ilgili rahatlatıcı bir cevap gelmesine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Rüyada mezar kazmak tıbbi kontroller aksatılacak olursa tedavinin olumsuz etkileneceğine, eski sağlıklı günlere yeniden dönebilmek için, uzman bir hekime başvurulmasının beraberinde kimi tıbbi önlemlerin alınmasının önemine yorumlanır.

Rüyada Mezar Taşı Görmek Ne Anlam Taşıyor?

Rüyada mezar taşı görmek ticaretin gün geçtikçe kötüye gitmesi sebebiyle ortaya çıkan sıkışıklığın son bulup, ortak yapılan bir iş vesilesiyle mali imkanların kat kat artarak, maddi yönde çok iyi bir konuma kavuşulacağına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Kendine Mezar Aramak Neyin Habercisidir?

Rüyada kendine mezar aramak başkalarının işinde çalışmaktan dolayı sürekli sorun yaşadığı için yıllardır hayalini kurduğu kendi iş yerini kurup yönetmek anlamında ciddi bir fırsat yakalamaya tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Mezar Başında Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezar başında ağlamak zihin karmaşasından moral bozukluğundan ve huzursuz hissettiren tüm olumsuzluklardan uzak kalmaya yorulan bir rüyadır.

Rüyada Mezarlıkta Gezdiğini Görmek İyi midir?

Rüyada mezarlıkta gezdiğini görmek rüyayı gören kişinin insanların sorunlarına eğilen bir kişiliğinin olduğuna, bu kişilik özelliği sebebi ile aile ve akrabaları arasında hak ettiği saygıyı gördüğüne işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada Mezar Açıp Ölüyü Görmek Neyle Yorumlanır?

Rüyada mezar açıp ölüyü görmek rüyayı gören kişi yeni evlenmiş bir kadınsa, rüyanın diğer detaylarına da bağlı olmak kaydıyla, bir araba sahibi olmak yönündeki arzusunun hayırlı bir sonuca ulaşacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Evin Bahçesinde Mezar Görmek Nelerin Habercisidir?

Rüyada evin bahçesinde mezar görmek parasal manada sıkıntı içinde olan genç erkekler için çok iyi iktisadi olanaklara erişerek feraha ermeye işaret eder.

Rüyada Mezar Kazmak Rüyasının Yorumu Nedir?

Rüyada mezar kazmak bu rüyanın sahibinin büyük başarılar kazanacağına ve girdiği işlerin kendisi için son derece isabetli olacağına ve buna ek olarak hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik eline eşsiz fırsatlar geçeceğine yorum yapılır.

Rüyada Boş Mezar Görmek Nasıl Yorumlanmalıdır?

Rüyada boş mezar görmek bir arkadaşıyla ilgili gizlemek zorunda kaldığı sırlar dolayısı ile ruhsal baskı hissetmeye ve bunun getirisi olarak bu sırların ortaya çıkmaması için uğraşıp didinmeye işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları