×
×

Rüyada ölüye altın takmak

Rüyada ölüye altın taktığını görmek bazı vitaminlerin eksikliği sebebiyle çok ciddi olmayan bir sağlık sorunu yaşanacağına fakat, ilaçlarını düzenli almak ve buna ek olarak varsa kötü alışkanlıkların terk edilmesi şartlarını yerine getirmek koşuluyla şifaya kavuşup rahat edileceğine yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada ölüye bilezik takıldığını görmek mevcut şartlarda satın alınamayan bazı lüks eşyaları almakla ilgili ortaya konulan mücadelenin, mali olarak yardımda bulunmaktan hoşlanan birisiyle ortak olarak sahip olunan mali şartların vesile olduğu yeni durumla beraber güzel sonuçlarının alınacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada ölüye altın takmak maddi açıdan darlıkla boğuşanların gördüğü bir rüya ise, parasal anlamda son derece zengin birinin yardımını almaya ve böylece sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden parasal manadaki problem olan işlerin sonlanmasına yorumlanır.

  • Rüyada ölüye altın taktığını görmek
  • Rüyada ölüye bilezik takıldığını görmek
  • Rüyada ölüye altın kolye takıldığını görmek
  • Rüyada cenazeye altın takıldığını görmek
  • Rüyada mevtaya altın taktığını görmek

Rüyada ölüye altın kolye takıldığını görmek boşanmış bir kadının rüyasıysa, dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, ekonomik anlamdan imkanları geniş olan ve kendisiyle evlenmeyi isteyen zengin bir adamla mutlu bir aile kuracağına çıkması muhtemel bir rüyadır.

Rüyada cenazeye altın takıldığını görmek

Rüyada cenazeye altın takıldığını görmek evliliği düşünen bir erkeğin rüyasıysa, dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, kul hakkına riayet eden ve huyları bir birine uygun bir kadınla evlilik yapacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır. Rüyada mevtaya altın taktığını görmek rüyasını gören kişi evli bir kadınsa; kısa zaman içerisinde, çocuk sahibi olmakla alakalı isteğinin hayırlı bir şekilde netice vereceğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları