×
×

Rüyada Şemsiye Altına Girmek

Rüyada şemsiye altına girmek sürekli zarar veren kimselerin asıl yüzlerini görüp kendisini korumaya almaya ve artık bu ahlaksız kişilerle mesafesini artırmaya işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada şemsiye açmak rüyayı gören kişinin zor işleri kolaylıkla sonuçlandıran, asla tembellik yapmayan, faydalı şeyler üretmeyi prensip edinmiş bir insan olduğuna tabir edilir. Rüyada çadırın altına girmek bir sürü sıkıntılı ve sorunlu işin alınan yardımlarla beraber üstesinden gelineceğine ve rüya sahibinin sosyal çevresiyle ilgili sorunlarını çözecek faydalı işler yapacağına tabir edilir. Rüyada şemsiye altına girip korunmak rüyayı gören kişinin başarılı işlere imza atacağına ve girdiği işlerin kendisi için son derece isabetli olacağına ve bununla beraber amaçlarına ulaşmaya yönelik eline harika fırsatlar geçeceğine yorulan bir rüyadır. Rüyada yağmurdan kaçmak rüyayı gören kişinin aile fertleriyle birlik ve beraberlik içerisinde olacağına, neşeli zamanlar geçireceklerine, ev yaşamındaki sorunların beraberce aşılacağına yorumlanır. Rüyada yağmurdan korunmak hakaret içeren sözler yüzünden dostlar arasında bir süredir devam eden kalp kırgınlıklarının, dostların araya girmesiyle birlikte yerini sükunete bırakacağına, bu sebeple çok arzulanan muhabbet ortamının sağlanacağına yorumlanır. Rüyada şemsiye altına girdiğini görmek genel hayatında oldukça ilginç hadiselerle karşılaşan rüya sahibinin, duygusal konularda da sevindirici gelişmeler yaşayacağına, sevdiği kişiyle arasında uzun zamandır üzüntüsünü çektiği problemleri tez zamanda tatlıya bağlayacağına tabir edilir. Rüyada şemsiye taşımak finansal yönden yokluk çekmekte olan genç erkekler için çok daha güzel maddi imkanlara erişerek feraha ermeye işaret eder. Rüyada yağmurluk giymek gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan üzücü durumların, umulmayan bir anda, eski yatırımların değer kazanması sebebiyle para kazanmanın kolaylaşarak, maddi olarak beklenen ekonomik rahatlığa ulaşılacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada Çadırın Altına Girmek

Rüyada çadırın altına girmek manevi sahada ciddi gelişmeler yaşamaya ve kendisine manevi destekte bulunacak bir maneviyat büyüğü ile yakınlaşarak hayatının ilerleyen dönemde olumlu istikamette değişeceğine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada Şemsiye Altına Girip Korunmak

Rüyada şemsiye altına girip korunmak kardeşleriyle ilgili hiç beklenmeyen sevindirici bir veya birden fazla gelişmeyle karşılaşacağına, işinde yükseleceğine ve nüfuzunun artacağına, hayatında mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Şemsiye Açmak

Rüyada şemsiye açmak rüyayı görenin kaderine razı olan, sahip olduklarıyla yetinmeyi bilen ve harama el uzatmayan düzgün bir insan olduğuna işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Şemsiye Taşımak

Rüyada şemsiye taşımak ticari faaliyetleri büyütmekle ilgili kurulan hayal ve yapılan çalışmaların, elde edilen şartlar nedeniyle sevindirici sonuçlarının alınmasına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Yağmurdan Korunmak

Rüyada yağmurdan korunmak gerçek olmayan sözlere kanmak yüzünden maalesef ki, gaflete düşmeye ancak bir sebeple gerçeklerin farkına varıp düşülen hatadan dönmeye işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Yağmurluk Giymek

Rüyada yağmurluk giymek rüya sahibinin kendisine zarar açmak niyetiyle türlü oyunlar oynayan kötü bir kişinin bütün planlarını alt üst etmeye ve artık zarar veremeyecek hale getirmeye yorumlanır.

Rüyada Yağmurdan Kaçmak

Rüyada yağmurdan kaçmak tutuklanan arkadaşının probleminin olmadığına ve az bir süre tutuklu kalarak özgür kalacağına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Şemsiye Altına Girmek

Rüyada şemsiye altına girmek rüyayı görenin yıpranan ilişkileri kadar sıkıntıların yaşandığı iş hayatını da muhasebe edeceğine ve bunun sonucunda hatalarını ortadan kaldırmak maksadı ile bazı yapılandırmalar yapacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada Şemsiye Altına Girdiğini Görmek

Rüyada şemsiye altına girdiğini görmek korktuğu şeylerden endişe ve vesveselerinden selamete ermeye ilişkin bir çözüm aramaya ve rüya sahibinin yakında korkularını kontrol altına alacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları