×
×

Rüyada üniversiteden mezun olmak

Rüyada fakülteden mezun olmak yeterli gıda almamak yüzünden tedavi edilmesi gereken bir hastalığa yakalanılacağına ama, düzenli olarak hastaneye gitmek ve destek olsun diye düzenli olarak spor yapmak kaydıyla yeniden sağlıklı bir hayata kavuşulacağına işaret eder. Rüyada yüksek okuldan mezun olmak yeni bir otomobil satın almakla ilgili sarf edilen çabaların, ekonomik açıdan önemli derecede imkan sahibi olan birinin yardımıyla ayağa kalkarak sahip olunan güçlü parasal olanakların vesilesiyle sevindirici neticelerinin alınacağına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada üniversiteden mezun olmak

Rüyada üniversiteden mezun olmak rüyasını gören evli bir kişiyse; kısa zaman sonra, araba satınalmaya ilişkin düşüncesinin hayırlı sonuçlarının alınacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

  • Rüyada fakülteden mezun olmak
  • Rüyada yüksek okuldan mezun olmak
  • Rüyada üniversiteden mezun olmak
  • Rüyada üniversiteyi bitirmek
  • Rüyada üniversite öğrencisi olmak
  • Rüyada mezuniyet törenine gitmek

Rüyada üniversiteyi bitirmek rüyasını gören kişi bekar bir kadınsa, çok neşeli, maneviyat odaklı bir yaşam süren ve eskiden de tanıdığı kültürlü bir adamla evlenip mutlu olacağına tabirlenir.

Rüyada üniversite öğrencisi olmak

Rüyada üniversite öğrencisi olmak dedikodu ve koğuculuk yapmayan, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen, bu sebeplerle de çevresinde sevilen genç birisiyle sağlam bir dostluk kurulacağına yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada mezuniyet törenine gitmek rüyayı gören kişinin, arkadaşlarının problemlerini çözmek için desteğini esirgemeyen, her türlü kötülükten uzak duran ve bu özellikleri sayesinde de her kes tarafından sevilip sayılan ve aranan birisi olduğuna işaret eder.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları