×
×

Rüyada Üstü Islanmak

Rüyada üstü ıslanmak kafa bulandıran konulardan moral bozukluğundan ve keyfinin kaçmasına neden olan bütün sorunlardan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada sırılsıklam ıslanmak psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran zarar ortamının tabiri caizse tam tersine, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle para kazanmanın kolaylaşarak, mali anlamda büyük güç sahibi olarak zenginliğe kavuşmaya tabir edilen bir rüyadır. Rüyada başkası tarafından ıslanmak mesleki konularda mantığa öncelik vermenin ve beraberinde duygusal tavırlar takınmamanın doğru kararlar almak açısından faydalı sonuçlarının alınmasına yorumlanır. Rüyada kıyafetinin ıslandığını görmek yalanlara aldanmak yüzünden bir anlığına da olsa sıkıntı çekmeye ancak sonrasında doğruları öğrenip bu yanlıştan vazgeçmeye tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Sırılsıklam Islanmak Psikolojik midir?

Rüyada sırılsıklam ıslanmak dostlar ve arkadaşlar içerisinde sözüne itibar edilen birisi olarak kabullenilmeye, bu yüzden çözüme kavuşturulamayan konularda akıllıca yönlendirmeler yapmaya yorumlanır.

Rüyada Üstü Islanmak Olumsuz Bir Anlama Gelir mi?

Rüyada üstü ıslanmak dinen yasak olan şeylerin peşinden gitmekten yüz çevirip tövbe etme ve manevi alanda yükselerek çok daha iyi bir kul olmak için kendine söz vermeye yorumlanır.

Rüyada Kıyafetinin Islandığını Görmek Neyin Karşılığıdır?

Rüyada kıyafetinin ıslandığını görmek sahip olduğu yeteneklerin farkında olduğuna ve uzmanlaşmak istediği işin yapısına en uygun iş olduğunu düşündüğüne, bundan dolayı da başkalarının seçtiği işten istifa edip kendi istediği işe gireceğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Başkası Tarafından Islanmak İyi midir?

Rüyada başkası tarafından ıslanmak yalancı kişilerin asıl maksatlarının farkına varıp bu konuda tedbir almaya ve bundan sonra artık bu kimselerle mesafesini korumaya tabir edilir.

RÜYA YORUMLARI
Adolis.net rüya yorumları
Büyü Nazar Vefk İlmi
Büyü Nazar Vefk İlmi
YILDIZNAME YORUMLARI
Adolis.net yıldızname yorumları